O nás

Firma s dlouholetou působností.

Naše firma SIKOV ROŽNOV s.r.o. již působí na trhu od roku 1995 nejprve v oboru topenářství a instalatérství.

Od roku 2004 se na plno věnujeme fenoménu LED osvětlení, navázali jsme spolupráci přímo s renovovanými výrobci LED osvětlení, kteří pro nás vyrábějí produkty dle naších požadavků na výkon, design a především kvalitu.

Naši výrobci používají Light Emitting Diode (světlo emitující dioda "LED" ), od značkových výrobců světelných LED zdrojů : EPISTAR (taiwan), BRIDGELUX, CREE (výrobce USA) a také SAMSUNG, OSRAM a další, díky tomu je zaručena dlouhá životnost a jas osvětlení, která může být ještě vylepšena použitím značkových napájecích zdrojů Meanwell či DELTA elektronics a další.

 

WEB LEDvýrobky kvalitní LED osvětlení.

 

Nesnažíme se zahltit košíky obrovským množstvím zboží všeho druhu a zamotat Vám tak hlavu nepřebernou nabídkou.

Nabízíme Vám opravdu výkonově potřebné osvětlení užšího a praktického výběru, šetrné k životnímu prostředí i k Vaší peněžence.

Zabýváme se dovozem LED osvětlení přímo od našich výrobců, můžeme tak nabídnout produkty na objednávku určitých specifikací či v požadované úpravě, které na českém trhu nejsou k dodání, nebo je potřeba přizpůsobit je požadavkům zákazníka.

Především pouliční a průmyslová svítidla s vysokou kvalitou u kterých jsou použity odlitky s vysokým obsahem hliníku pro odvod tepla, značkovými napájecími zdroji Meanwell a LED chipy CREE, základní dobou záruky 3 nebo 5 let.  Tyto produkty rozeznáte, dle označení naší značky SIKOV light

Doporučujeme Vám tedy, obrátit se na nás s poptáním jakéhokoliv LED osvětlení, které i třeba není v naší či jiné internetové nabídce, rádi Vám jej nabídneme. 

Nabízíme také běžné produkty z české distribuce od jiných dovozců, těch kteří jsou prověřeni naši dlouhodobou spoluprací a odzkoušenou kvalitou, které naleznete ke koupi přímo v našem e-shopu.

Věříme, že si e-shop ledvyrobky.cz pod zaštítěním naší firmy SIKOV ROŽNOV s.r.o. oblíbíte a pomůže Vám v hledání a řešení Vašich nároků.

Záznamy nebyly nalezeny...