O firmě SIKOV ROŽNOV s.r.o.

Firma s dlouholetou působností.

Naše firma SIKOV ROŽNOV s.r.o. již působí na trhu od roku 1995.

Od roku 2004 se na plno věnujeme fenoménu LED osvětlení, navázali jsme spolupráci přímo s renovovanými výrobci LED osvětlení, kteří pro nás vyrábějí produkty dle naších požadavků na výkon, nároky zákazníka a především kvalitu.

Naši výrobci používají Light Emitting Diode (světlo emitující dioda "LED" ), od značkových výrobců světelných LED zdrojů CREE (výrobce USA), také SAMSUNG, OSRAM a další.

Díky tomu je zaručena dlouhá životnost a jas osvětlení, tyto hodnoty jsou zajištěny použitím značkových napájecích zdrojů Meanwell či DELTA elektronics.

Především pouliční a průmyslová svítidla s vysokou kvalitou u kterých jsou použity odlitky s vysokým obsahem hliníku pro odvod tepla, se základní dobou záruky 5 let.  Tyto produkty rozeznáte, dle označení naší značky SIKOV.

 

Náš Eshop www.ledvyrobky.cz 

Nabízíme také běžné produkty z české distribuce od jiných dovozců, těch kteří jsou prověřeni naši dlouhodobou spoluprací a odzkoušenou kvalitou, které naleznete ke koupi přímo v našem e-shopu.

Snažíme se Vám nabídnout opravdu výkonově potřebné osvětlení užšího a praktického výběru pro dané použití, šetrné k životnímu prostředí i k Vaší peněžence.

Zabýváme se dovozem LED osvětlení přímo od našich výrobců, můžeme tak nabídnout produkty na objednávku určitých specifikací či v požadované úpravě, které na českém trhu nejsou k dodání, nebo je potřeba přizpůsobit je požadavkům zákazníka.

Doporučujeme Vám tedy, obrátit se na nás s poptáním jakéhokoliv LED osvětlení, které třeba není v naší či jiné nabídce na trhu, rádi Vám jej nabídneme. 

Věříme, že si e-shop www.ledvyrobky.cz pod zaštítěním naší firmy SIKOV ROŽNOV s.r.o. oblíbíte a pomůže Vám v hledání LED svítidel a řešení Vašich nároků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení