SIKOV

Firma s dlouholetou působností.

Naše firma SIKOV ROŽNOV s.r.o. již působí na trhu od roku 1995.

Od roku 2004 se na plno věnujeme fenoménu LED osvětlení, navázali jsme spolupráci přímo s renovovanými výrobci LED osvětlení, kteří pro nás vyrábějí produkty dle naších požadavků na výkon, nároky zákazníka a především kvalitu.

Naši výrobci používají Light Emitting Diode (světlo emitující dioda "LED" ), od značkových výrobců světelných LED zdrojů CREE (výrobce USA), také SAMSUNG, OSRAM a další.

Díky tomu je zaručena dlouhá životnost a jas osvětlení, tyto hodnoty jsou zajištěny použitím značkových napájecích zdrojů Meanwell či DELTA elektronics.

Především pouliční a průmyslová svítidla s vysokou kvalitou u kterých jsou použity odlitky s vysokým obsahem hliníku pro odvod tepla, se základní dobou záruky 5 let.  Tyto produkty rozeznáte, dle označení naší značky SIKOV.

Náš e-shop www.ledvyrobky.cz

Jsme specialisté na LED osvětlení, průmyslové osvětlení a pouliční osvětlení. Nabízíme také běžné produkty z české distribuce od jiných dovozců, těch kteří jsou prověřeni naši dlouhodobou spoluprací a odzkoušenou kvalitou, které naleznete ke koupi přímo v našem e-shopu ledvyrobky.cz.

Snažíme se Vám nabídnout opravdu výkonově potřebné osvětlení užšího a praktického výběru pro dané použití, šetrné k životnímu prostředí i k Vaší peněžence.

Zabýváme se dovozem LED osvětlení přímo od našich výrobců, můžeme tak nabídnout produkty na objednávku určitých specifikací či v požadované úpravě, které na českém trhu nejsou k dodání, nebo je potřeba přizpůsobit je požadavkům zákazníka.

Doporučujeme Vám tedy, obrátit se na nás s poptáním jakéhokoliv LED osvětlení, které třeba není v naší či jiné nabídce na trhu, rádi Vám jej nabídneme.

Věříme, že si e-shop www.ledvyrobky.cz pod zaštítěním naší firmy SIKOV ROŽNOV s.r.o. oblíbíte a pomůže Vám v hledání LED svítidel a řešení Vašich nároků.