LED pouliční lampy SIKOV lighting SV4A, SV6A

Instalace proběhla v areálu firmy, kdy byly nahrazeny původní žluté výbojkové lampy za LED SIKOV lighting modely ze série SV4A, SV6A se značkovými zdroji Meanwell a LED čipy Philips 3030 se zárukou 5 let.

Na první fotografii můžete vidět nové LED lampy a původní žluté výbojkové, kdy výměna nebyla ještě dokončena, rozdíl je obrovský v jasném osvětlení prostoru, moderním vzhledu a především úspoře El. energie kdy jsou LED lampy zaplaceny na úspoře cca během 2-3 let a další 2-3 roky kdy mají plnou záruku je zaručen jejich provoz, šetří cca 2000,- ročně o proti zastaralým výbojkovým pouličním lampám.

Životnost našich lamp SIKOV lighting však je cca 50 000 hodin provozu, 5 letou zárukou to nekončí, což při svícení 8 hodin denně je cca 17 let, pokud násobíte úsporou za rok cca 2000,- počtem instalovaných lamp, dostáváme se na velkou úsporu o proti běžným výbojkovým svítidlům. Z tohoto hlediska je důležité zvolit kvalitní svítidla se značkovými komponenty, to zda jsou jiná no name neznačková svítidla o 1000,- či podobně levnější, není tak podstatné řešit, ve finále nedosáhnou takové úspory jako dlouholeté, kvalitní bezporuchové světelné zdroje.

Lampy SV4A 40W umístěny na sloupech s dvouramennými výložníky, osvětlují parkoviště pro osobní automobily, lampy byly osazeny stavitelným montážním kloubem, který umožní volitelný úhel lampy v rozmezí 120 stupňů. Modely SV6A 60W jsou umístěny pro osvětlení skladu hutního materiálu, kde dobře prosvěcují regály a tmavé železné materiály, dostatek světla také zvyšuje bezpečnost při manipulaci s těžkým materiálem.

Na halách jsou umístěny lampy série SV6A vyšších výkonů pro více světla v prostoru skládání materiálu z kamionů a také expedici.

Výměnu si provedla firma sama během pár dnů s pomocí dvou zaškolených pracovníků, tím docílila další úspory za odbornou firmu, to jen dokládá snadnou montáž našich svítidel, kterou si s ohledem na předpisy může zákazník provést sám, snad každá hala má své elektrikáře, kteří se do toho můžou pustit a my rádi poradíme s montáží.