Průmyslová svítidla SIKOV lighting ve výrobě Siempelkamp s.r.o.

Průmyslové osvětlení SIKOV lighting, model SV-HBL 200W 5000K v provozu firmy Siempelkamp CZ s.r.o. v Blatnici pod Svatým Antonínkem 893 

V tomto provozu došlo ke zlepšení světelných podmínek při výměně stávajících sodíkových svítidel za LED SIKOV lighting SV-HBL 200W 5000K a to změnou světelnosti z caa 250lx na požadovanou normu 500-600lx ve výšce 1m nad podlahou. Došlo k podstatnému zlepšení pracovních podmínek a prostor je opravdu velmi příjemný a přehledný pro práci a pohyb osob i materiálu. Ostatní známá svítidla jiných výrobců v testu a měření, které si investor vyžádal přímo v hale neuspěla.

Největší efekt byl v prostoru svařovny, kde pracovníci do instalace našich svítidel pracovali v šedém a nepřehledném prostředí.

Investor naše svítidla SV-HBL 200W 5000K postupně instaluje do dalších hal, které se postupně staví.

U této zakázky, kterou jsme řešili osobně lze doložit i kvalitu svítidel a jejich návratnost, svědčí o tom fakt, že od doby instalace svítidel na první hale v roku 2016 nedošlo k žádné poruše či potížím se svítidly, celkem je již instalováno cca  300 ks SV-HBL 200W 5000K.

Prvních 66ks svítidel již bylo zaplaceno na úspoře při prvních 18 měsících provozu, nyní je na 66ks svítidel roční úspora 660 000,- pokud vynásobíme počtem svítidel, které jsou ve všech výrobních halách, tak dochází k roční úspoře cca 3 000 000,-  a to po dobu životnosti cca ještě 4 let, tedy kvalitními svítidly může dojít k úspoře až 12 000 000,-  než vyprší životnost svítidel cca 50 000 hodin.

V tomto ohledu tedy nedoporučujeme řešit nízkou pořizovací cenu svítidel, která jde ruku v ruce s nízkou kvalitou a ve finále přinese jen problém, reklamace a nenávratnost investice.

Vysoká kvalita je potřebná pro naplnění úspory a optimálních světelných podmínek. Naše svítidla jsou osazena špičkovými LED čipy CREE s vysokým CRI a napájecími zdroji Meanwell, umístěnými v propracovaném korpusu svítidel, především z hlediska ideálního chlazení svítidla.

Tuto aplikaci ve firmě Siempelkamp s.r.o. je možné si po domluvě prohlédnout a získat referenci na naše svítidla i samotnou firmu SIKOV ROŽNOV s.r.o.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení