Produkty se zárukou 2 - 5 LET

V naší nabídce naleznete běžné produkty od naších dodavatelů se zárukou 2 LET, ale také produkty, které jsou vyšší kvality s prodlouženou dobou záruky 3 LET nebo 5 LET, tyto produkty jsou v popisu vždy označeny dobou trvání záruky pro Vaší informaci.

Máme pak sortiment vlastní, LED osvětlení přímo od našich výrobců, můžeme tak nabídnout produkty na objednávku určitých specifikací či v požadované úpravě, které na českém trhu nejsou k dodání, nebo je potřeba přizpůsobit je požadavkům zákazníka.

Především pouliční a průmyslová svítidla s vysokou kvalitou u kterých jsou použity odlitky s vysokým obsahem hliníku pro odvod tepla, značkovými napájecími zdroji Meanwell a LED chipy CREE, základní dobou záruky 5 let.  Tyto produkty rozeznáte, dle označení naší značky SIKOV. 

Snahou naší značky je nabídnout to nejlepší provedení daného svítidla pro dlouhou životnost a bezporuchové použití, věříme že jedině toto je správná cesta jak docílit úspěšnosti velkých projektů LED osvětlení, kterých se účastníme zejména v průmyslovém odvětví.

Kde je potřeba spolehlivost, správný odstín a výkon svítidla pro provoz výroby a dodržení hygienických norem.

Je potřeba si uvědomit že se jedná o investici která se navrátí, čím kvalitnější svítidlo tím více úspory Vám přinese.

Návratnost investice do LED osvětlení v těchto 18-24 hodinových provozech je 9-12 měsíců o proti klasickým výbojkovým svítidlům, z tohoto hlediska nedoporučujeme šetřit na kvalitě svítidel.

Nemluvíme při tom o závratných cenách, rozdíl mezi nekvalitním svítidlem a kvalitním běžně činní cca 20% pořizovací ceny, to znamená cca 2 měsíce svícení na víc, než se kvalitní provedení v provozu splatí o proti průměrnému LED svítidlu.

Vidina úspory za pořizovací náklady se ztrácí v potížích s nedostatečným osvětlením výrobního, nebo pracovního prostoru, opravám a reklamacím LED osvětlení spojených s nekvalitními svítidly.

S těmito potížemi se běžně setkáváme, na trhu je mnoho modelů nekvalitních LED svítidel od nespočtu výrobců z Číny, kde si dovozci a firmy z EU můžou nechat vyrobit různou kvalitu v návaznosti na nízkou cenu, o které si myslí že s ni v EU uspějí a bohužel to tak i je.