Vážení zákazníci, náš E-shop je v provozu i v tuto dobu značných omezení, zásilky však nyní zasíláme jen prostřednictvím PPL a osobní odběry nejsou možné, jsme tedy připraveni Vaše objednávky expedovat jako obvykle, pokud by došlo ke zdržení, budeme Vás o tom informovat.

SIKOV Respirátor N95 s vlastnostmi FFP3

Kód: SIKOV9501MEDICAL
Novinka Tip
299 Kč 247,11 Kč bez DPH 299 Kč / 1 ks
Do 10 - 14 dnů
Můžeme doručit do:
15.6.2020
Položka byla vyprodána…

Vážení zákazníci tato maska již je na skladě u nás v ČR, jelikož dochází k nepředvídaným změnám v oblasti legislativy k uvedení masky na trh, nemůžeme Vám tuto masku zatím dodat dokud není hotova česká certifikace, která doloží vlastnosti normy FFP3

Toto by mělo být hotovo do 14.6, pokud budete mít o masku zájem kontaktujte nás, můžeme Vám ji rezervovat či dohodnout budoucí nákup.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme přímým importérem od výrobců těchto ochranných osobních prostředků OOP, stále řešíme výrobce na nové produkty s patřičnou certifikací norem a kvalitou, spolupracujeme s ČOI i zkušebními ústavy, pokud máte zájem o rukavice PE jednorázové nebo mikrotenové, nitrilové, jednorázové obleky, antivirové obleky, štíty , dezinfekce atd. prosím obraťte se na nás s poptávkou, není možné mít vše v internetové nabídce.

V rámci množství můžeme nabídnout vhodnou cenu i dodat jiné produkty dle Vaší poptávky, dodávky nejsou stále otázkou několika dnů a skladové zásoby hned mizí. Dodáváme po celé Evropě do Francie, Itálie, Slovenska, Británie, Belgie, Portugalska atd.

Vyžadujte při koupi respirátorů potvrzení o předání posouzení shody oznámenému subjektu v rámci EU, který provádí základní faktické zkoušky filtrace masky a další viz níže, nebo CE certifikát vystaven v EU.

  • 7.9.1 Celkový průnik (redukovaný rozsah, jen 5 zkušebních osob, jen vzorky ve stavu při dodání)
  • 7.9.2 Průnik filtračního materiálu (jen vzorky ve stavu při dodání, jen aerosol NaCl)
  • 7.12 Koncentrace oxidu uhličitého ve vdechovaném vzduchu
  • 7.16 Dýchací odpor

V naší nabídce naleznete Respirátor N95 s vlastnostmi FFP3, které prošly Českými, potažmo Evropskými schvalovacími podmínkami, pokud toto není takto doloženo, vystavujete se riziku, že kupujete jinou masku.

Která nebude funkční a proti virům a COVOD-19 Vás neuchrání jako FFP3 s filtrací určenou k zadržení virů 99 až 99,9%

Naše maska nemá výdechový ventil, tedy filtruje oboustranně a nevydechuje obsah plic nositele do okolí, dá se říct že není "sobecká" ale chrání i okolí před dechem a kapénkami nositele.

Tento respirátor N95, který splňuje FFP3 je původně určen na jedno použití, je možné jej desinfikovat UV světlem, ale nedoporučujeme používat déle jak 6-8 hodin, maska podléhá opotřebení, ne jen znečištění, jak mile se obnosí, nemusí dobře přilnout k obličeji a ztrácí výdechový odpor, netěsní atd.

V případě že Vám maska dobře nesedí, přilepte ji na obličej zdravotnickou páskou, pokud Vás má účinně chránit.

 

Poukazujeme na základní omyl v kterém zákazníci jsou, existují dvě provedení takových to respirátorů:

1. Respirátor s filtry, tyto modely fungují jako OOP, tedy osobní ochranný prostředek pro nositele, filtr který mají osazen je vždy výdechový, to

    znamená, že nositel má chráněny dýchací cesty, nyní hlavně proti virům, ale při výdechu ventil propouští směrem ven.

    Tedy v případě nemocného člověka, se chrání před okolím, ale všechny o kolo může nakazit, viry vydechuje jako kdyby respirátor neměl na víc ventilem

    může i odkapávat kondenzát zevnitř masky.

    Setkáváme se běžně s názorem, že naše respirátory jsou nekvalitní, nemají přeci filtr, toto není o kvalitě, prosím pročtěte si     

    odborné články, aby jste nebyli v omylu a byli jste dobře chráněni vy i Vaše okolí. Dá se tedy říct, že je tento respirátor s filtry od povahy věci

    sobecký vůči okolí nositele.

2. Respirátory bez filtrů, toto provedení filtruje celou svou plochou oboustranně, tedy je chráněn nositel OOP, tedy osobního ochranného

    prostředku třídy 3, ale je také chráněno okolí s lidmi v kterém se nositel pohybuje.

 

Vlastnosti:

1. FFP3 SIKOV9501medical respirátor, hygienické a vhodné pro použití.
2. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, bezpečný, měkký a pohodlný respirátor.
3. 99-99,9% filtrace, poskytuje ochranu proti prachu, aerosolům a COVID-19 a dalším.
4. Chrání vás před částicemi a znečištěním ve vzduchu.
5. Osazen Elastickými pásky. 
6. Ideální pro každodenní použití a outdoorové aktivity, především určen pro medicínské použití.
7. Chrání před pevnými částicemi až do velikosti 0,6 μm, maska je schopna filtrovat toxické, karcinogenní a radioaktivní pevné částice.

image1267421