Vážení zákazníci, náš E-shop je v provozu i v tuto dobu značných omezení, zásilky však nyní zasíláme jen prostřednictvím PPL a osobní odběry nejsou možné, jsme tedy připraveni Vaše objednávky expedovat jako obvykle, pokud by došlo ke zdržení, budeme Vás o tom informovat.

SIKOV Respirátor KN95 ADULT SIZE

Kód: SIKOVADULT2
Tip Výprodej
69 Kč 57,02 Kč bez DPH 69 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2020

Jsme přímým importérem od výrobců těchto ochranných osobních prostředků OOP, stále řešíme výrobce na nové produkty s patřičnou certifikací norem a kvalitou, spolupracujeme s ČOI i zkušebními ústavy, pokud máte zájem o rukavice PE jednorázové nebo mikrotenové, nitrilové, jednorázové obleky, antivirové obleky, štíty , dezinfekce atd. prosím obraťte se na nás s poptávkou, není možné mít vše v internetové nabídce.

V rámci množství můžeme nabídnout vhodnou cenu i dodat jiné produkty dle Vaší poptávky, dodávky nejsou stále otázkou několika dnů a skladové zásoby hned mizí. Dodáváme po celé Evropě do Francie, Itálie, Slovenska, Británie, Belgie, Portugalska atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vždy vyžadujte při koupi respirátorů KN95 posouzení shody ČOI k uvedení na trh v celé EU dle možné vyjimky, podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/425 o osobních ochranných pomůckách ( OOP )

Certifikáty naleznete v připojených souborech u tohoto produktu.

Tento respirátor KN95 je původně určen na jedno použití, je možné jej desinfikovat UV světlem, ale nedoporučujeme používat déle jak 6-8 hodin, maska podléhá opotřebení ne jen znečištění, jak mile se obnosí, nemusí dobře přilnout k obličeji a ztrácí výdechový odpor, netěsní atd.

Díky naším obchodním partnerům v Číně, kde již snad mají nejhorší vlnu epidemie za sebou a mají kapacity na výrobu respirátorů máme tuto masku dostupnou, což se může opět změnit a koncese na vývoz budou zrušeny, pak KN95 budou opět nedostupné.

Zatím Vám můžeme nabídnout tento respirátor KN95 v dostatečném množství.

Častý omyl v kterém zákazníci jsou, existují dvě provedení takových to respirátorů:

1. Respirátor s filtry, tyto modely fungují jako OOP, tedy osobní ochranný prostředek pro nositele, filtr který mají osazen je vždy výdechový, to

    znamená, že nositel má chráněny dýchací cesty, nyní hlavně proti virům, ale při výdechu ventil propouští směrem ven.

    Tedy v případě nemocného člověka, se chrání před okolím, ale všechny o kolo může nakazit, viry vydechuje jako kdyby respirátor neměl.

    Setkali jsme se s názorem u jedné zákaznice, že naše respirátory jsou nekvalitní, nemají přeci filtr, toto není o kvalitě, prosím pročtěte si     

    odborné články, aby jste nebyli v omylu a byli jste dobře chráněni vy i Vaše okolí. Dá se tedy říct, že je tento respirátor s filtry od povahy věci

    sobecký vůči okolí nositele.

 

2. Respirátory bez filtrů, toto provedení filtruje celou svou plochou oboustranně, tedy je chráněn nositel OOP, tedy osobního ochranného

    prostředku, ale je také chráněno okolí s lidmi v kterém se nositel pohybuje.

 

Vlastnosti:

1. KN95 respirátor, hygienický a vhodný pro ochranu dýchacích cest jako OOP ( osobní ochranný prostředek )
2. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, bezpečný, měkký a pohodlný respirátor.
3. Chrání vás před částicemi a znečištěním ve vzduchu.
4. Osazen Elastickými pásky. 
5. Ideální pro každodenní použití a outdoorové aktivity.
6. Zabrání přenosu kapének, znečištění a prachu.

 

Materiály:

pp netkaná, měkká bavlna.

WB_Respiratory_03BC