Vážení zákazníci, náš E-shop je v provozu i v tuto dobu značných omezení, zásilky však nyní zasíláme jen prostřednictvím PPL a osobní odběry nejsou možné, jsme tedy připraveni Vaše objednávky expedovat jako obvykle, pokud by došlo ke zdržení, budeme Vás o tom informovat.

SIKOV Respirátor FFP2 ADULT SIZE

Kód: SIKOV9501ADULT
Tip
299 Kč 247,11 Kč bez DPH 299 Kč / 1 ks
Do týdne
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Vážení zákazníci, nyní je respirátorů dostatek u našeho výrobce v Číně, bohužel je potíž v zásobování našeho skladu v ČR a přímým prodejem v návaznosti na obrovskou poptávku, každý týden nám bude nyní chodit určité množství na sklad, které budeme hned rozesílat a následně navyšovat sklad.

V případě zájmu o nákup respirátorů FFP2 SIKOV9501, prosím vyplňte objednávku a pošlete nám ji, ty přijaté do výše skladu budou hned odeslány, ostatní do mínusu budou sloužit jako nezávazná rezervace s dodáním do týdne jak mile budou skladem.

Hned jak se Vaše rezervace dostane na řadu, budeme ji expedovat.

Situace se může kdykoliv změnit, pro to nemůžeme slíbit 100% dodání Vaší rezervace, pokud bude zásobování stabilníbudeme moct vykrýt všechny objednávky respirátoru FFP2.

Jak mile bude Vaše rezervace na řadě k odeslání, zavoláme Vám telefonicky o souhlas k odeslání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vážení zákazníci, tyto respirátory splňují třídu ochrany KN95 ( FFP2 ), tedy nyní se jedná o nejvyšší dostupnou ochranu proti virové nákaze novým druhem koronaviru, který způsobuje nemoc COVID-19, tento respirátor je nyní maximální ochrana kterou dýchacích cest, kterou nyní můžete získat, FFP3 je určen pro přímý styk lékařů s pacienty ve stabilně zavirovaném prostředí a poskytuje nejvyšší možnou ochranu dýchacích cest.

Bohužel respirátor FFP3 je nařízením vlády nedostupný, jeho prodej je zakázán a distribuci řídí vláda ČR, je ale i nedostupný u výrobců v Číně.

Díky naším obchodním partnerům v Číně, kde již snad mají nejhorší vlnu epidemie za sebou a mají kapacity na výrobu respirátorů, což se může opět změnit a koncese na vývoz budou zrušeny, pak FFP2 budou již nedostupné stabilně.

Zatím Vám můžeme nabídnout tento respirátor FFP2 SIKOV9501

Nákupem u naší firmy získáte kvalitní respirátor od solidního prodejce a firmy s dlouholetou působností, nejedná se o pochybný prodej na internetu za předraženou cenu, ale státem schválený výrobek s Českým certifikátem a oficiálním uvedením na trh ČR.

Často kladený důraz na základní omyl v kterém zákazníci jsou, existují dvě provedení takových to respirátorů:

 

1. Respirátor s filtry, tyto modely fungují jako OOP, tedy osobní ochranný prostředek pro nositele, filtr který mají osazen je vždy výdechový, to

    znamená, že nositel má chráněny dýchací cesty, nyní hlavně proti virům, ale při výdechu ventil propouští směrem ven.

    Tedy v případě nemocného člověka, se chrání před okolím, ale všechny o kolo může nakazit, viry vydechuje jako kdyby respirátor neměl.

    Setkali jsme se s názorem u jedné zákaznice, že naše respirátory nejsou nekvalitní, nemají přeci filtr, toto není o kvalitě, prosím pročtěte si     

    odborné články, aby jste nebyli v omylu a byli jste dobře chráněni vy i Vaše okolí. Dá se tedy říct, že je tento respirátor s filtry od povahy věci

    sobecký vůči okolí nositele.

 

2. Respirátory bez filtrů, toto provedení filtruje celou svou plochou oboustranně, tedy je chráněn nositel OOP, tedy osobního ochranného

    prostředku, ale je také chráněno okolí s lidmi v kterém se nositel pohybuje.

 

Vlastnosti:

1. FFP2 SIKOV9501 respirátor, hygienické a vhodné pro použití.
2. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, bezpečný, měkký a pohodlný respirátor.
3. 95% filtrace, poskytuje ochranu proti prachu.
4. Chrání vás před částicemi a znečištěním ve vzduchu.
5. Osazen Elastickými pásky. 
6. Ideální pro každodenní použití a outdoorové aktivity.
7. Zabrání přenosu kapiček, znečištění, prachu, anti PM2.5.

 

Materiály:

pp netkaná, měkká bavlna.

 

N95 (5)

 

FFP2 (3)