RGB LED pásek 24IP68-300-RGB IP68 - RGB LED pásek 24IP68-300-RGB IP68
Neohodnoceno
LED pásek RGB voděodolný, 14,4W/m, 24V, 60LED/metr, IP68
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-082420
Neohodnoceno
24V RGB LED pásek v krytí IP68 prodáváme pouze na celé metry. LED pásek je vždy dodáván s koncovkou na pásku a napájenými kabely. K LED pásku doporučujeme dokoupit koncovku 12IP68, kterou v případě ustřižení LED pásku použijete. Pro zachování IP krytí je nutné koncovku zalepit například pomocí silikonu. Originální 10m návin má napájen kabely z obou stran. Díky nízké spotřebě, malým rozměrům a snadné montáži je možné LED pásek využít jako osvětlení pro kuchyňské linky, v šatnách, na schodištích, do podhledů apod.   Specifikace LED pásku na 1m Barevná varianta RGB Vstupní napětí 24V DC Příkon 14,4W/m Počet LED 60/m Úhel svitu 120° Světelný tok celkem 800lm/m LED čip 5050 SMD Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 12mm Výška pásku 4,5mm Maximální délka zapojení 10m Návin na kotouči 10m Dělení po 100mm Krytí IP68 3M samolepící páska Ano Stmívatelné Ano Záruka 3 roky   K LED pásku si vyberte také zdroje a profily. Co znamená RGB a jak funguje? To se dozvíte zde.