LED pásek RGB COB 24RGBCOB15-840 záruka 3 roky - LED pásek RGB COB 24RGBCOB15-840 záruka 3 roky
Neohodnoceno
LED pásek COB RGB 24V, 15W/m, 840LED/m, záruka 3 roky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-082411
Neohodnoceno
COB RGB LED pásek s hustotou 840LED na 1 metr, 15W/m a napájecím napětím 24VDC. COB LED pásky se vyznačují tím, že diody jsou zalité v luminoforu a při svícení poté LED pásek svítí jako celistvá linie. LED pásek prodáváme pouze na celé metry. Specifikace LED pásku Barevná varianta RGB Vstupní napětí 24V DC Příkon celkem 15W/m Počet LED/1m 840/m Úhel svitu 180° LED čip COB Světelný tok celkem 640lm/m Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 10mm Výška pásku 1,6mm Návin na kotouči 5m Maximální délka zapojení 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Stmívatelné ANO Dělitelnost Každých 5 cm Záruka 3 roky   K LED pásku si vyberte také zdroje a profil.