LED pásek RGB COB 12RGBCOB15-810 záruka 3 roky - LED pásek RGB COB 12RGBCOB15-810 záruka 3 roky
Neohodnoceno
LED pásek COB RGB 12V, 15W/m, 810LED/m, záruka 3 roky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-082410
Neohodnoceno
COB RGB LED pásek s hustotou 810LED na 1 metr, 15W/m a napájecím napětím 12VDC. COB LED pásky se vyznačují tím, že diody jsou zalité v luminoforu a při svícení poté LED pásek svítí jako celistvá linie.   LED pásek prodáváme pouze na celé metry.   Specifikace LED pásku Barevná varianta RGB Vstupní napětí 12V DC Příkon celkem 15W/m Počet LED/1m 810/m Úhel svitu 180° LED čip COB Světelný tok celkem Až 600lm/m Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 10mm Výška pásku 1,6mm Návin na kotouči 5m Maximální délka zapojení 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Stmívatelné ANO Dělitelnost Každých 3,33 cm Záruka 3 roky   K LED pásku si vyberte také zdroje a profil.