LED pásek HVS230SMD10 10W 230V - Studená bílá
Neohodnoceno
230V, 10W/metr, 120 LED/metr, IP65, LED pásek HVS SMD
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-076712
Neohodnoceno
LED pásek HVS230SMD10 je ideální pro vnitřní i venkovní osvětlení díky krytí IP65, s výjimkou konců a spojů pásku, které je nutné ošetřit například silikonem. Napájí se přímo na 230V, takže nepotřebuje napájecí zdroj. Pro snadné připojení doporučujeme použít napájecí kabel. Usměrňovací můstky jsou integrovány přímo na PCB pásku, což eliminuje potřebu externího usměrňovače. Doporučujeme zapojovat maximálně 50m LED pásku v kuse. Při delším zapojení bude docházet k úbytku osvětlení na konci pásku. Pásek lze zkracovat po 10 cm. Na spodní straně je oboustranná lepicí páska pro snadnou a pevnou instalaci. Vhodný je pro dekorativní i funkční osvětlení v interiéru i exteriéru. LED pásek nedoporučujeme vystavovat přímému slunečnímu svitu, protože vysoké teploty mohou zkrátit životnost LED diod a způsobit poškození spojů. Není vhodný pro dlouhodobé svícení déle než 6–8 hodin denně.  Pro stmívání LED pásku je nutné zakoupit speciální stmívač určené pro 230V LED pásky. Můžete například zvolit z modelů: Přijímač dimLED PR 230HV Přijímač dimLED Tuya PR 230TU Specifikace LED pásku Barevná varianta Teplá bílá Denní bílá Studená bílá Teplota 3000K 4000K 6000K Světelný tok 720lm/m 730lm/m 740lm/m Vstupní napětí 230V DC CRI >70 Příkon 10W/m Počet LED 120/m Úhel svitu 120° LED čip 2835 SMD Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 15 000h Rozměry 10*3,5mm (š/v) Krytí IP65 (s výjimkou konců a spojů pásku) Samolepící páska Ano Návin na kotouči 50m u teplé a denní, 100m u studené Dělitelnost 10cm Stmívatelné ANO (pouze s ovladači pro 230V LED pásky) Záruka 2 roky