LED pásek 24RGBCCTCOB 16W záruka 3 roky - LED pásek 24RGBCCTCOB 16W záruka 3 roky
Neohodnoceno
RGBCCT COB LED pásek, 24V, 16W, 840LED/metr, záruka 3 roky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-085145
Neohodnoceno
RGB+CCT 24V LED pásek je novinkou spojení RGB a CCT na jednom pásku. Pásek umožňuje narozdíl od RGBW LED pásků vybrat teplotu bílé barvy. CCT diody mají možnost nastavit teplotu bílé barvy, kdy lze vždy vybrat jednu z variant teplá a studená bílá, případně při spuštění obou barev najednou dojde ke sloužení obou barevných teplot a výchozí barva je zhruba okolo 4500K u CCT části. Nezapomeňte, že když kombinujete teplou a bílou barvu světla, tak jejich světelný tok můžete sečíst. Zároveň lze ale přepnout stejným páskem na RGB část a nastavovat si další možné druhy barev světla jako jsou červené, zelné, modré a jejich mixy barev. Model 24RGBCCTCOB navíc kombinuje technologii RGB+CCT a technologii COB (LED pásky svítící jednolitě). Základní vlastnosti modelu 24RGBCCTCOB: Možnost volit RGB barvy a teplotu bílé barvy. COB LED pásek (LED pásek svítící jednolitě). Možnost ovládat jedním RGBCCT ovladačem, viz související zboží. LED pásek prodáváme pouze na celé metry.   Specifikace LED pásku Barevná varianta RGB+CCT Vstupní napětí 24V DC Příkon celkem 16W/m Barva Červená Zelená Modrá Teplá bílá Studená bílá Příkon barvy 3,2W/m 3,2W/m 3,2W/m 3,2W/m 3,2W/m Barevná teplota - - - 3000K 6000K Vlnová  délka 625nm 520nm 455nm - - Světelný tok 89lm 207lm 42lm 230lm 241lm CRI - - - 82 82 Počet LED/1m 840/m  Dělení po 41,6mm Úhel svitu 120° LED čip COB Provozní teplota -25°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 12mm Výška pásku 1,6mm Maximální délka zapojení 10m Návin na kotouči 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Stmívatelné ANO Záruka 3 roky K LED pásku si vyberte také zdroje a profil. Co znamená RGB a jak funguje? To se dozvíte zde.