LED pásek 24RGB12014 120LED/m 14W/m Záruka 3 roky - LED pásek 24RGB12014 120LED/m 14W/m Záruka 3 roky
Neohodnoceno
LED pásek 24RGB12024, 14,4W/m, 120LED/m, záruka 3 roky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-082400
Neohodnoceno
RGB LED pásek s hustotou 120LED na 1 metr, 14,4W/m a napájecím napětím 24VDC. Záruka LED pásku je 3 roky. LED pásek prodáváme pouze na celé metry.   Specifikace LED pásku Barevná varianta RGB Vstupní napětí 24V DC Příkon 14,4W/m Počet LED 120/m Světelný tok celkem >882lm/m Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 10mm Výška pásku 1,2mm Návin na kotouči 5m Krytí IP20 3M samolepící páska ANO Maximální délka zapojení 5m Dělitelnost Každých 5cm Stmívatelné ANO Záruky 3 roky