LED pásek 12MINI12010 - Denní bílá
Neohodnoceno
12V, 10W/metr, 120 LED/metr, šíře 5mm, LED pásek MINI, IP20
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TL-073346
Neohodnoceno
LED pásek 12MINI12010 je model z řady úzkých LED pásků s šířkou pouhých 5 mm, což umožňuje instalaci v úzkých profilech nebo na místech s úzkým prostorem. Pro prodloužení životnosti doporučujeme instalovat na hliníkový profil. Malé rozměry LED pásku umožňují další instalace jako osvětlení vitrín, polic, zboží v obchodech, exponátů v muzeích či stylové osvětlení barů.   Specifikace LED pásku Barevná varianta Teplá bílá Denní bílá Studená bílá Teplota 3000K 4200K 7000K Světelný tok 1030lm/m 1030lm/m 1030lm/m CRI >80 Vstupní napětí 12V DC Příkon 10W/m Počet LED 120/m Úhel svitu 120° LED čip Sanan Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost 30 000h Šířka pásku 5mm Výška pásku 1,2mm Návin na kotouči 10m Krytí IP20 Samolepící páska ANO, 3M 300LSE Dělitelnost Každých 25mm Maximální délka zapojení 5-10m Záruka 3 roky Stmívatelné ANO   K LED pásku si vyberte také zdroje, profily a stmívače. LED pásek lze zapojit z jedné strany v maximálně v délce, která je uvedená v tabulce. Pokud zapojíte pásek ve větší délce, bude na konci pásku docházet k zásadním úbytkům svítivosti. Pro delší zapojení je potřeba zapojit pásek z obou stran. Co je teplota světla a jak ji správně vybrat? To se dozvíte zde.