IMMAX konektor CLICK 12mm, spojka L, RGB+CCT, 6pin

Neohodnoceno
Značka: 100MEGA
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.8.2026
Možnosti doručení
Kód: STO-KABIMM1002
59 Kč –8 % 54 Kč 45 Kč bez DPH Měrná cena:
IMMAX konektor CLICK 12mm, spojka L, RGB+CCT, 6pin
Neohodnoceno
Značka: 100MEGA
img
Novinka
59 Kč –8 %
IMMAX Konektor CLICK 12 mm (spojka L)

Nacvakávací rohový konektor (L spojka) pro RGB CCT LED pásek o šířce 12 mm, 6 pinů.



Jednoduchá instalace pouze zacvaknutím konektoru na LED pásek. Určeno pro LED pásek 07726L (NEO LITE Smart LED pásek). Tímto spojovacím konektorem snadno propojíte RGB + CCT (6× pin) LED pásky o šíři 12 mm bez nutnosti pájení. Konektor lze použít pro pásky s krytím IP20 & IP65. Jednoduše přestřihnete LED pásek v místě, které je označeno piktogramem nůžek a zacvaknete kryt konektoru, tak aby byl vytvořen kontakt.



Použití: LED pásek je potřeba položit na prořezávací trny přesně tak, aby piny na pásce byly v jedné ose s trny. Následně stlačením plastových dvířek dojde k prořezaní kontaktních trnů do pásky a zajištění spoje. Dvířka konektoru musí být zcela dovřena, jinak by mohlo dojít k vytržení pásky z konektoru a nefunkčnosti spoje.



Upozornění: Propojovací konektor je kompatibilní pouze s RGB-CCT LED páskem 07726L a nemusí pasovat na jiné modely ostatních výrobců.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Konektor: 2× 6pin

Rozměry konektoru: 21,5 × 16,2 × 7 mm

Kompatibilita: NEO LITE Smart LED pásek (07726L)

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrý dům
Hmotnost: 0.003 kg
EAN: 8592957164086

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola